31.10.2006

Děkujeme!

Vážené voličky, vážení voliči, dovolte, abych vám jménem Strany zlených v Praze 11 poděkoval za vaše hlasy. Dosáhli jsme výsledku 7,64% a v novém zastupitelstvu tak zasednou tři zelení zastupitelé – Jiří Krautwurm, Jakub Ježek a Miroslav Punčochář. Uděláme maximum, abychom vaši důvěru nezklamali. Děkuji vám.

Publikováno: Autor: admin